18 hodnocení

Wenzym® - 60 enzymových kapslí

Wenzym® kapsle – komplex vysoce aktivních enzymů doplněný o vitamín C a rutin

Můžeme doručit do:
15.4.2021
Skladem (> 5 ks)
Značka: Wenzym
1 190 Kč –25 % 890 Kč
Kategorie: Wenzym® Kapsle
wenzym kapsle 60 medres2
Novinka
1 190 Kč –25 %

Wenzym® kapsle – komplex vysoce aktivních enzymů doplněný o vitamín C a rutin

Český enzymový produkt nové generace Wenzym® kapsle (doplněk stravy) obsahuje prospěšné enzymy, které mají pozitivní vliv na regeneraci organismu.

Wenzym® kapsle navíc obsahují rutin a vitamín C, který přispívá k normální funkci imunitního systému a k tvorbě kolagenu důležitého pro žíly, chrupavky a pokožku. Rutin je bioflavonoid, který patří mezi antioxidanty a působí především na cévní stěnu.

foto

Proč zvolit Wenzym®?

  • Vysoká enzymová aktivita
  • Snadnější dávkování
  • Dostupná denní dávka
  • Bez chemických barviv
  • Vyrobeno v České republice
wenzym
Lyžař

Wenzym® kapsle je vhodné užívat:

  • Při rekonvalescenci
  • Při zvýšené fyzické zátěži organismu

Wenzym® kapsle je vhodný pro všechny generace lidí, kteří chtějí zůstat nadále aktivními a vitálními. Příznivě působí při rekonvalescenci, sportovní a fyzické zátěži a přispívá k udržení normální funkce imunitního systému,  a přispívá k normální tvorbě kolagenu.

Enzymový doplněk stravy nové generace Wenzym® obsahuje:

Hlavní složkou enterosolventních kapslí Wenzym® je komplex vysoce kvalitních a koncentrovaných proteolytických enzymů:

1 enterosolventní kapsle obsahuje:

Ingredience Množství
Trypsinum/Chymotrypsinum 100 mg
Papainum 150 mg
Bromelain 150 mg
A navíc:
Rutosidum trihydricum 100 mg
Vitamín C 15 mg*
* 18 % doporučené denní dávky

Výhody kapslí - už ne tolik tablet

Díky vysoké aktivitě a množství enzymů dokáže jedna kapsle nahradit několik běžných tablet. Kapsle se stane po kontaktu s vodou v ústech velmi hladkou a kluzkou, a lze ji snadně spolknout i s malým množstvím tekutiny. Kapsle je složena z rostlinné celulózy a vody. Kapsle mají acido-resistentní (enterosolvetní) vlastnosti a ochrání tedy enzymy před žaludečními šťávami.

Jak Wenzym® kapsle správně užívat?

Užívejte 1-2 kapsle 2x denně v závislosti na tělesné zátěži. Při stavech vyžadujících intenzivnější přístup užívají dospělí až 3x denně 2 kapsle. Nerozkousané kapsle užijte na lačno, tedy nejméně 2 hodiny po posledním jídle, a po zapití vodou nejezte nejméně 30 minut.

Význam enzymů

Enzymy jsou složené bílkoviny, které umožňují a řídí většinu biochemických procesů v organismu. Proto je také nazýváme biokatalyzátory. Pro život je nezbytné, aby v těle byly všechny enzymy přítomny v dostatečném množství a v optimálně funkčním stavu. V tomto směru jsou nejdůležitější skupinou proteolytické enzymy, čili proteázy. Enzymové přípravky s proteolytickými enzymy vycházejí z výzkumu druhé poloviny 20.století a jsou desetiletími prověřené preparáty postavené především na kombinaci 4 proteáz: Trypsin, Chymotrypsin, Bromelain a Papain. Vysoká aktivita obsažených enzymů a podávání ve formě enterosolventních kapslí složených z rostlinné želatiny bez chemických barviv umožňují komfortní užívání přípravku Wenzym®.

 

Garance kvality produktů Wenzym®

Wenzym® je souhrnný název přípravků vyvinutých a vyráběných českou rodinnou společností Wald Biotech postavenou na tradici a znalostech farmacie, lékařství, biochemie a enzymoterapie. Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky.

 

vyrobeno-v-CRChceme udržitelnou budoucnost

Produkty celé řady Wenzym® jsou vyráběny v České republice – díky tomu jsou pro Vás dostupnější. Produkty Wenzym® nemusí urazit velké transportní vzdálenosti na cestě k Vám a tím snižují svoji ekologickou stopu. Obaly jsou z recyklovatelných materiálů – prosíme Vás tedy, po spotřebovaní produktu Wenzym® obaly správně recyklujte.

 

Upozornění

Uchovejte mimo dohled a dosah dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte v suchu a chladu. Doba použitelnosti je vyznačena na obalu. Pokud užíváte léky na ředění krve nebo trpíte poruchou srážení krve, poraďte se před užitím se svým lékařem nebo lékárníkem. Doplňky stravy nenahrazují pestrou stravu a zdravý životní styl. Není určeno pro těhotné, kojící ženy a děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Garance kvality produktů Wenzym®

Wenzym® je souhrnný název přípravků skupiny preparátu WO-BE vyvinutých a vyráběných českou rodinnou společností Wald Biotech postavenou na tradici a znalostech farmacie, lékařství, biochemie a enzymoterapie.

Vlastnosti, typ, charakter a parametry přípravku vyhovují účelu použití a jsou v souladu se současnými odbornými poznatky. Veškeré produkty řady Wenzym® jsou vyráběny v České republice.